Szybki kontakt +(48) 508 260 144

Firma

Firma
Poznaj nas

Biuro Rachunkowe Reja zaczęło działalność w 2003 roku. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości i kadr pomogło nam doskonale zrozumieć dynamikę rynku. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta często uczestniczymy w szkoleniach, co dyktuje nam nieustannie zmieniające się prawo.

 

Biuro Rachunkowe Reja prowadzi działalność na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego numer 26580/01 wydanego przez Ministra Finansów w 2001 roku. Bezpieczeństwo gwarantuje polisa ubezpieczeniowa OC z tytułu prowadzonej działalności. Dzięki temu każda firma może oczekiwać profesjonalnej i rzetelnej obsługi.

 

Współpracujemy z firmami reprezentującymi każdą branżę gospodarczą - handel, produkcję, czy usługi. Zróżnicowane profile klientów ubogacają nie tylko wiedzę, jak i również nasze doświadczenie. Dzięki temu każda firma może liczyć na indywidualne podejście oraz kompleksową obsługę.Biuro Rachunkowe Reja oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości pełnej I uproszczonej oraz administracji kadr i płac. Bieżąca ocena działalności przedsiębiorstwa pomoże w planowaniu rozwoju firmy.

Telefon

+(48) 508 260 144

Adres

Gdańsk ul. Toruńska 6/1